Spoločnosť Klaster patrí medzi popredných slovenských výrobcov oceľových hál a konštrukcií. Na základe dlhoročných, odborných skúseností navrhuje, vyrába a realizuje montáž oceľových hál zahŕňajúc ich opláštenie oceľovými fasádnymi a strešnými krytinami alebo sendvičovými panelmi vrátane ich príslušenstva. Klaster ponúka na trhu haly rôznych druhov a typov na využitie v sektoroch poľnohospodárstva, obchodu, športu, priemyslu a rôznych iných odvetviach.

Spoločnosť Klaster sa zameriava najmä na slovenský trh, no svoju pôsobnosť rozšírila aj o český či maďarský trh. Oceľové haly Klaster sú výsledkom dlhoročného vývoj a implementácie novodobých metód do výrobnej sféry, zameranej na skvalitnenie služieb a naplnenie požiadaviek našich zákazníkov.

Stratégia

Naším mottom je kvalita a precízne vykonaná práca rukami autorizovaných technikov a odborne školených zamestnancov. Naši klienti oceňujú náš individuálny prístup ako aj flexibilitu v oblasti poradenstva, výroby až po montáž našich produktov. Každý gram železa je neoddeliteľnou súčasťou umeleckých diel ktoré s láskou tvoríme a tak napĺňame očakávania a požiadavky našich zákazníkov.

Vízia

Nie je dôležité zúčastniť sa, ale vyhrať! Pretože uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou a tomu zodpovedá celá firemná stratégia dosahujeme čoraz väčšie a väčšie ciele, čo nás každým dňom posúva k novému víťazstvu.

Ak si chcete prezrieť ukážky našich prác, navštívte sekciu referencie.

Cenová ponuka šitá na mieru
Nezáväzná cenová ponuka pre halu podľa vašich predstáv